Rozhovory s Billem

Kariera nebo Láska???

18. října 2007 v 16:05 | Terushka=o*
přeložila Evelyn pro http://kaulitz-twins-4ever.blog.cz
_______________________________________________________
Hodně dívek je do tebe opravdu zamilovaných..
Bill: Yeah, dostávám opravdu milé dopisy. Někdy je mi tak líto toho, co lidi očekávají. Ale v tuhle chvíli je pro mě kariéra nejdůležitější, ale v budoucnosti se chci znova zamilovat.
A do té doby? Máš obdivovatelky?
Bill: Sex bez lásky, není dobrým sexem. Jsem romantický, když na to přijde.
Co by měla tvoje vysněná dívka mít?
Bill: Mám rád krásné, udržované ruce a sexy oblečení. Okousané nehty nebo obrovské kalhoty jako mají babičky nemám rád. Kromě toho by moje vysněná holka měla být velmi pozitivní. Jsem sám dost pesimistický.
Proč?
Bill: Protože potom nemůžete být někým zklamán. Věrnost je pro mě velmi důležitá. A jsem extrémně žárlivý.
Dívka by ti měla být věrná. Schovával bys svoji dívku - jako to dělal Gustav?
Bill: Samozřejmě! Jsou tu hvězdy, které ze svého osobního života dělají tv-show...ale to není pro mě.
Napiš tři charakterní vlastnosti:
spontánní, spolehlivý, sobecký
Nejdivnější pomluva?
Že jsem spáchal sebevraždu?!
Nejroztomilejší dárek od fan?
60 metrů dlouhý fan-dopis s básněmi, obrázky, plakáty.
Jak důležité je pro tebe mazlení s dívkou?
Stejně jako zbytek (líbání,...)

Bill nezná twincest!!!

28. srpna 2007 v 10:54 | Terushka=o*
Pochází to z otázek od fans, info mám opět od Monicy, takže děkuji ;-)
Moderátor: Bille, víš, co to je twincest?
BILL: Co že co je?!
Moderátor: Jěště jednou - twincest!
BILL: Co to je za věc, nemám tušení. Nerozuměl sem to slovo, nevím, co to má být.
přeložila Terushka pro http://terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

7 otázek na Billa

25. července 2007 v 18:14 | AnGel Terushka =o*
1.DÁVÁM PŘEDNOST:
- mým očim X
- mé hruďi
- mému zadku
- mým svalům
2.MŮJ NEJLEPŠÍ ZPŮSOB JAK FLIRTOVAT S DÍVKOU:
- Utkvěle na ní koukat
- Rozesmát jíX
- Dát jí květiny
- zeptat se na čas
3.MÉ PROVINILÉ POTĚŠENÍ:
- rychlá občerstvení X
- erotické filmy
- spánek X
- další odpověď:
4.VŽDY MĚ PŘITAHOVALI:
- Blondýnky
- brunety
- sexy děvčata X
- zábavná děvčata
- chlapci
5.ZAMILUJU SE:
- 1 za čas-
- 2 xX
- 3 x
- velmi často
6.KDYŽ MÁM DOBROU NÁLADU,MILUJU ZPÍVÁNÍ.
Tady váš Morgen v něm obdivuje Hannese Wargera
7.DALŠÍ ČLENOVÉSKUPINY MI DÁVAJÍ ZA VINU , PROTOŽE JÁ NEUMÍM:
Tančit

Dream up rozhovor s Billikem,,,,

8. července 2007 v 4:34 | TeReZka
HyperLinkHyperLink
Přeložila Evule pro http://tokio-hotel-de.blog.cz/ Kopírovat pouze se zdrojem!
Jak by jsi popsal svůj život jako rocková hvězda?
První dojem přichází na mysli, že je to směs vychřice, vzrušení, radosti a stresu. Stát na podiu, setkání s fanoušky, nebo hraní v TV show. Každá událost přináší hodně dávky adrenalinu a svůj život si užívám každou sekundu s plnou intenzitou.
Jakou výhodu máš nejraději ve svém životě?
Mezinárodní úspěch Tokio Hotel mi dovolí cestovat do všech míst světa. Včera v Itálii, dneska ve Francii, zítra v Rusku.... Jdu z objevu do objevu. Je to fascinující část mé práce.

A jakým omezením by ses rád vyhnul?
Tokio Hotel je důvod mého života. Věnuju všechno pro kapelu. Tak se můj soukromý život stal skoro neexistující. A chvíle, které můžu strávit s rodinou, jsou zřídka kdy.
Je lehké žít s takovou slávou?
Úspěch Tokio Hotel byl tak nečekaný. Nidko neočekával takové teplé přivítání. Ze dne na den jsme byli všude v časopisech. Potom se objevím hnusné noviny nebo bulváry....tak hodně lží, pověstí, fotomontáží v tisku. Teď přiznávám, že prvních 6 měsíců byla pro mě strašná doba. Potřeboval jsem čas, abych si zvykl na život na veřejnosti.
Zbavil ses těchto drbů?
Zjistil jsem, že to nemá žádný smysl dělat proti těmhle lhářům nějaké rozbroje. Je také nesmysl zkoušet vyprávět pravdu. Jakmile se objeví dementi, objeví se zase nové drby na vyvolání skandálu...v konečném efektu si řeknu, jak to zahnat,a to tak,že tyhle kecy vůbec nebudu brát vážně. Teď to vím.

Ztratil jsi už někdy svoji kontrolu před paparazzi?
Naštěstí vím, že jsem obklopen odstrašujícími bodyguardy. (směje se)! A nikdo mě dopusud ještě neobtěžoval. Ale když jeden z nich přijde ke mě, nevím, jestli mám zůstat klidný. Stát tváří v tvář paparazzimu, mohl bych být lehce hrubý.

Když by jsi byl přes víkend anonymní osobou, co by jsi dělal?
Sehnal bych moji rodinu a přátele a byli by jsme zavezeni všichni do města. Mohli bychom jíst v restaruaci na terase, na místo, kde lidé prochází bych si užíval, že mě nikdo nezná. Potom bychom mohli jít do kina nebo do zábavného parku. Miluju rychlé tratě. Nadruhou stranu proč si taky neudělat malý výlet do New Yorku? Rád bych objevil tohle magické město.

Jaká je ta nejtypičtější část z tvého charakteru?
Ze zásady jsem velmi nezávislý člověk. Už jako malý jsem vždycky dělal vlastní věci, bez toho, abych se každého ptal. Když si na to tak vzpomenu, vždycky jsem usiloval o to, abych byl samostatný. Můj život, moje zajištění budoucnosti, ... vždycky jsem žil pro tuhle filozofii.
Uvěříš rychle každému?
Život, co žiju, mi nedovolí pevné vztahy. Potřebuje vžycky trochu času na to, abych zjistil, proč ta osoba tady přede mnou stojí. A taky ne, jak tři dny v kuse zůstanu na jednom místě, není čas zjišťovat, zda jsem toho člověk potkal jen tak a můžu mu slepě důvěřovat. Lidé, kterým věřím, můžu spočítat na prstech jedné ruky.
Komu vyprávíš malá tajemství?
Dva lidé ví všechno: Tom a Andreas, můj nejlepší kámoš. Mám sympatii a respekt pro hodně lidí a dobrých přátel, ale musím mít vždycky určitý odstup.
Když jsi zamilovaný, tajíš raději svoje pocity?
To záleží na situaci. Když se do dívky zamiluju a myslím si, že je nulová šance, potom řeknu ne. Mám také svoji hrdost (šklebí se)! Ale když je to oboustranné, potom zcela otevřu svoje srdce. Nemám žádný strach říct: "Miluju tě"
Jaký jsi v lásce?
Jsem pozorný, vášnivý, žárlivý a strašně romantický. Když se zamiluju, potom naplno. Musím být s ní každou sekundu, ona se mnou všechno prožívat a já všechno s ní sdílet. Bohužel jsem to už dva roky nezažil.
Jak s někým jednáš?
Jsem velmi otevřený člověk, mluvím s lidmi spontánně a bez studu. Tohle lidi vžycky potěší.
Jak dostaneš to, co chceš?
Když skutečně něco chci, je to docela jednoduché: Myslím jenom na to, a mluvím jenom o tom, dokud to nedostanu (směje se). Trochu jako malé dítě, chovám se docela mile, dokud neovlivním lidi. To vždycky klapne!
Ale někdy musíš přece obdržet "ne"...
Pozor, já jsem velmi tvrdohlavý (směje se)! Když slyším "ne", můžu vyčkat den, dokud nedostanu, co chci. Někdy musím připustit, že mi to zamítnou. Potom jsem blbě naladěný a mám protivnou náladu (šklebí se)..
Jaká je ta nejhorší rada, kterou jsi dostal?
Toho je hodně. Můžu si vzpomenou, jak byl kámoš se mnou nakupovat. A přemlouval mě, ať si koupím jednu bundu, že mu připadá skvělá. To byl tak levný kousek, jak nejhorší pestrá paruka. Nevím, co mě přejelo v tomhle dnu, pravděpodobně jsem byl uprostřed krize dospívání a němel jsem absolutně žádnou orientaci (směje se)..

Dospívání...jaké máš na to vzpomínky?
Během puberty, mezi beďáry a fyzickými změnami, se necítíte ve své kůži. Vzpomínám si, že můj styl byl strašný, směšné oblečení, vlasy katastofální a moje milostné zkušenosti spíš nešťastné. Krátce řečeno je puberta fáze, ve které sami sebe hledáte a zkoušíte hodně věcí, které jste zatím nenašli.

V 17cti, jsi už nezařazený?
Život s kapelou mě jaksi katapultoval poznat svět. Dost jsem musel řešit problémy bez pomoci mých rodičů a měl jsem na starost věci,které nejsou pro kluky v mém věku typické. Bez skutečného poznání, jsem měl tuhle fázi dřív, než ostatní. Ale nechrání mě, abych někdy neudělal hlouposti, jako malé dítě.

Co si potom tak myslíš?
Malé věci každý den...k pošetilosti o vyprávění. Nechni ostatní také zostudit. Tom, Gustav a Georg by mi to neodpustili, když bych nějaké věci odkryl... (mrká)...

Tohle prý Bill poskytnul bravu:

6. června 2007 v 17:17 | TeReZka
BILL :
Nedělalo mi nějaký problémy být sám- naopak! Ve školce byly malý domečky nebo hebký přístřešky kam člověk mohl chodit se svými kamarády. Něco takovýho sme už tenkrát nechtěl. Mnohem radši sem chtěl zůstat celej den doma. Ze školy se mi chtělo taky úplě zvracet. Ale bez toho by člověk v životě neobstál. Proto sem tam chodil.
Jsem tak šťasný, že mám svoují matku. je pro mě strašně důležitá. Vždycky nás s Tomem podporovala. Tkay v hudbě! Dřív k nám dokonce vozila celej band. To bylo hustý, ale doma sme měli i jistý pravidla a hranice. Ale to vůbec nebylo špatný. První tvrdá rána byla, když se naši rozvedli. To nám bylo šest. Byl to divnej pocit vědět, že tatínek už s náma nebude bydlet. Tenkrát to bylo strašný. Ale teď už s tim nemam žádnej problém, už jim mnohem víc rozumim. Horší je, když jsou spolu rodiče jenom kvůli dětem.
S mojí matkou bylo vlastně vždycky všechno super. Jen jednou na nás byla pořádně naštvaná a mrzutá. Bylo to na rodičáku ve škole. Tam si na nás ( na Toma a na mě) všichni rodiče stěžovali. Dokonce kvůli nám chtěli vzít svoje děti ze třídy! To mamce nepřišlo moc hezký. Ale rodiče ostatních dětí na vesnici byli jenom maloměštáci. Jasně sme jim nevadili. To sme mohli vždycky večer zůstat dýl venku. To bylo krutě cool. Já sem to ale nikdy nevyužil, nikdy sem domů nepřišel opilý a nevyblil se matce u nohou.
Kdo ještě nás podržel? Naši prarodiče. A ještě dnes jsou babička s dědečkem naši největší fanouškové. Oni zaznamenávají všechno, co o nás běží v televizi a kupují všechna BRAVO! Na ně se můžu vždycky spolehnout!
Ve škole to bylo docela jiné: Tam sme s Tomem měli jen jednoho nejlepšího kamaráda Andrease. S ostatními jsem nechtěl trávit svůj volný čas. Všechno to byli chytrý sráči a šprti. Kromě toho mi nadávali do teploušů a citlivek. Ale mě to bylo jedno- a dneska sem totálně nad věcí. Měl sem jenom jedinej zájem: hudbu. A dneska je to pořád stejný.
Když mám někdy volno, lehnu si na pohovku a koukam na televizi. Nebo pořádám párty. Jednou sem to zkoušel s jízdou na koni. i když mám příšernej strach z koní. Naštěstí se mi nic nestalo. Nikdy sem ještě neměl nějakej hroznej úraz. Jenom jednou sem musela zůstat tejden v nemocnici. Vlastně ne nadarmo, komár mě píchnul do ucha. Na to sem alergickej. Přišlo mi úplně úžasný, že za mnou Tom každej den chodil.
Povahově je strašně milej! Jediný, co na něm namam rád je jeho hraní si na machra. Dobře, a jeho styling taky neni můj případ. Ale hlavní je, že jemu se to líbí.
Vždycky sme si dělali, co sme chtěli. Je to skutečně drsný, když myslím na to, jak jsme si změnili vlastní životy. Ale je to sranda! Ačkoliv to je teď víc stresující, když si to představuju. Každej si myslí: Když se člověk stane hvězdou, je mu všechno u prdele. To vůbec neni pravda! Makáme tvrdě pro úspěch. Ale stojí to za to. Nebudu nikdy dělat nic jinýho než hudbu. Teď je spousta otázek, jestli nás úspěch změnil. Já věřím, že ne. To by nám naše rodiny už dávno nacpali. Zůstal sem sám sebou! Ctižádostivý a líný, veselý a trochu egoistický. Je úplně jedno, co o mě říkají ostatní. A tím nejdůležitějším v mym životě zůstane navždy moje matka, můj bratr Tom a naše skupina- Tokio Hotel!

Billuv život

20. dubna 2007 v 13:53 | tHeRiSka
BILL
Nedělalo mi nějaký problémy být sám- naopak! Ve školce byly malý domečky nebo hebký přístřešky kam člověk mohl chodit se svými kamarády. Něco takovýho sme už tenkrát nechtěl. Mnohem radši sem chtěl zůstat celej den doma. Ze školy se mi chtělo taky úplě zvracet. Ale bez toho by člověk v životě neobstál. Proto sem tam chodil.
Jsem tak šťasný, že mám svoují matku. je pro mě strašně důležitá. Vždycky nás s Tomem podporovala. Tkay v hudbě! Dřív k nám dokonce vozila celej band. To bylo hustý, ale doma sme měli i jistý pravidla a hranice. Ale to vůbec nebylo špatný. První tvrdá rána byla, když se naši rozvedli. To nám bylo šest. Byl to divnej pocit vědět, že tatínek už s náma nebude bydlet. Tenkrát to bylo strašný. Ale teď už s tim nemam žádnej problém, už jim mnohem víc rozumim. Horší je, když jsou spolu rodiče jenom kvůli dětem.
S mojí matkou bylo vlastně vždycky všechno super. Jen jednou na nás byla pořádně naštvaná a mrzutá. Bylo to na rodičáku ve škole. Tam si na nás ( na Toma a na mě) všichni rodiče stěžovali. Dokonce kvůli nám chtěli vzít svoje děti ze třídy! To mamce nepřišlo moc hezký. Ale rodiče ostatních dětí na vesnici byli jenom maloměštáci. Jasně sme jim nevadili. To sme mohli vždycky večer zůstat dýl venku. To bylo krutě cool. Já sem to ale nikdy nevyužil, nikdy sem domů nepřišel opilý a nevyblil se matce u nohou.
Kdo ještě nás podržel? Naši prarodiče. A ještě dnes jsou babička s dědečkem naši největší fanouškové. Oni zaznamenávají všechno, co o nás běží v televizi a kupují všechna BRAVO! Na ně se můžu vždycky spolehnout!
Ve škole to bylo docela jiné: Tam sme s Tomem měli jen jednoho nejlepšího kamaráda Andrease. S ostatními jsem nechtěl trávit svůj volný čas. Všechno to byli chytrý sráči a šprti. Kromě toho mi nadávali do teploušů a citlivek. Ale mě to bylo jedno- a dneska sem totálně nad věcí. Měl sem jenom jedinej zájem: hudbu. A dneska je to pořád stejný.
Když mám někdy volno, lehnu si na pohovku a koukam na televizi. Nebo pořádám párty. Jednou sem to zkoušel s jízdou na koni. i když mám příšernej strach z koní. Naštěstí se mi nic nestalo. Nikdy sem ještě neměl nějakej hroznej úraz. Jenom jednou sem musela zůstat tejden v nemocnici. Vlastně ne nadarmo, komár mě píchnul do ucha. Na to sem alergickej. Přišlo mi úplně úžasný, že za mnou Tom každej den chodil.
Povahově je strašně milej! Jediný, co na něm namam rád je jeho hraní si na machra. Dobře, a jeho styling taky neni můj případ. Ale hlavní je, že jemu se to líbí.
Vždycky sme si dělali, co sme chtěli. Je to skutečně drsný, když myslím na to, jak jsme si změnili vlastní životy. Ale je to sranda! Ačkoliv to je teď víc stresující, když si to představuju. Každej si myslí: Když se člověk stane hvězdou, je mu všechno u prdele. To vůbec neni pravda! Makáme tvrdě pro úspěch. Ale stojí to za to. Nebudu nikdy dělat nic jinýho než hudbu. Teď je spousta otázek, jestli nás úspěch změnil. Já věřím, že ne. To by nám naše rodiny už dávno nacpali. Zůstal sem sám sebou! Ctižádostivý a líný, veselý a trochu egoistický. Je úplně jedno, co o mě říkají ostatní. A tím nejdůležitějším v mym životě zůstane navždy moje matka, můj bratr Tom a naše skupina- Tokio Hotel!

članek o billovi...

20. dubna 2007 v 13:47 | tHeRiSka
Od popstar Neny k punkerce P!nk! Zpěvák Bill má pro každou náladu vhodnou hudbu.
Zde TH-frontman vypráví, aká muzika se mu líbi v soukromí.

Zpěvák Bill má to rád divoký. On miluje svůj rockerský život: cestování, koncerty, fotoshootingy, kontakt s fanoušky. Ale tento 17-tiletý kluk má také svou romantickou stránku, rád se drží zpátky. Zatímco ostatní na tour dlouho oslavují, on se mnohem radši brzo uchýli na svůj hotelový pokoj. A na rozdíl od svého dvojčete Toma ,věří Bill v opravdovou lásku - a nestojí o vztahy na jednu noc.
Tak mnohostranný jako jeho život je i jeho hudební vkus. V současné době se superzpěvákovi líbi cool muzika od Pink. "Ona je opravdu skvělá. "Jeji nové CD "I´m not dead" poslouchám často." šklebí se. "Ale nejsem někdo, kdo poslouchá jen nové věci. Poslouchám také moje staré CD pořád a pořád znova. Například Green Day a jejich super album ,American Idiot´. "Toho nemám nikdy dost!"
Když jsou Bill a Tom doma v Loitsche, je zde často hádka kvůli jejich hudbě. "Naše pokoje jsou přímo vedle sebe a pak je vždy hned boj, když jeden poslouchá hudbu hlasitěji než ten druhý", směje se Bill. "Jelikož náš hudební vkus je prostě rozdílny. HipHop a tak, to opravdu nemám rád." Absolutně husí kůži dostává Bill při songu: ",Niemand vermisst uns/Nikto nás nepostráda/´ od Bosse je fakt nádherný. "Při dlouhých cestách si strčím sluchátka do uší a poslouchám tenhle song."
Vedle vše té kytarové hudby poslouchá Bill také popovou zpěvačku Nenu. "Už v šesti letech jsem poslouchal její songy. Texty a její hudba se mi tak líbily, že jsem v sedmi letech začal psát sám písničky." A to dělá dnes tohto Magdeburčana tak superúspěšným.
Disco-Star ale Bill být nechce: "Na tanečním parketu jsem byl naposledy jako jedenastiletý", směje se. "Moje expřítelkyně chtěla na jedné párty bezpodmínečně tancovat.
To jsem nemohl říct ne. Dnes, když jsem v nějakém klubu, pohoupavam se do rytmu jen
v sedě..."

Takový je Bill doopravdy

- TH-zpěvák má perfektní star-appeal /vyzývavý vzhled/. Když vstoupí do místnosti,
každý se za ním otáčí!
- Směje se často a velmi nahlas. Nejvíc se Bill baví, když se někomu stane něco trapného:((

- Když chce být Bill sám, posadí se do nějakého tichého koutu a přemýšlí. Jeho kamarádi z kapely ho pak jednoduše nechají v klidu...
 
 

Reklama
Reklama