otazky na kluky...

25. června 2007 v 18:59 | TeReZka |  Články a rozhovory
Jaký je jednodušší způsob se vyjádřit, než v číslech. Díky těmo 8 otázek pro Tokio Hotel jsme zjistili pár kritických. odpovědí.

1. Bille, kolika let by ses chtěl dožít?


Bill: Myslím, že 85 je hezký věk. Nevím, jak potom budu vypadat a jestli moje vlasy budou jako teď, ale mi by to už nevadilo. Věřím, že jsem pořád zdravý a pořád dělám hudbu. Jestli budu bohatý a budu žít na tropickém ostrově? Ne, myslím, že své poslední dny strávím v domově důchodců v Německu.

2. Georgu, kolik hudebních nástrojů máš doma?


Georg: Myslím, že mám doma kolem 15 nástrojů, které jsou moje. Když mi bylo 11, začal jsem hrát na svou první basovou kytaru. Neměl jsem moc hudebních hodin. Vždycky můžete v hudbě objevit nové věci. Dělat takové věci jsem se nejvíc naučil s klukama.

3. Tome: Kolik minut vydržíš nedělat nic?


Tom: Když usnu, nedělám nic? Počítá se to? Protože se nezačnu nudit tak rychle. Uhm.....

Georg: Už znám Toma 5 let a když nic nedělá 2 hodiny, považuje se to za dlouho.

Tom: Správně, protože pak sleduju televizi. Takže odpověď je 2 hodiny.

Bill: Oh, obvykle. Televizi sleduješ častěji. Myslím, že strávíš aspoň 4 hodiny denně před televizí. Tak to je teď s námi všemi.

4. Gustave, kolikrát v tvém životě si někoho uhodil?


Gustav: Řekl bych, asi pětkrát. Hlavně Billa, když na mně hledá chyby.

Bill: Nikdy jsi mě neuhodil!

Gustav: Zatím ne, ale v mé mysli jsem tě nakopl do zadku aspoň pětkrát. Ve škole jsem neměl moc sporů, takže jsem se nikdy nedostal do bitky. Byl jsem tedy hodný kluk. Taky jsme nikdy ve škole neměli šanci někoho napadnout, protože nás učitelé ostře sledovali.

5. Bill je znovu na řadě, Jak dlouho stojíš ráno před zrcadlem?


Bill: Ne o moc déle než ostatní. Za 40 minut se osprchuju, obleču a upravím si valsy. A kdo si myslí, že většinu času strávím s vlasy, je chybný. Zabere mi to asi jenom 10 minut. Naposled, když jsme měli vystoupení a viděl jsem hodně kluků s make-upem, lakem na nehty a extrémními vlasy. Opravdu to rád vidím. Cítím se víc podpořený, když se na to dívám. Nepřestrojuji se.

6. Georgu, kolik rozdílů mezi dvojčaty Billem a Tomem můžeš jmenovat?


Georg: Začnu kontaktem s dívkami: Bill jim víc rozumí a je na stejné vlně většinu času. Je s těmito dívkami kamarád a Tom se čas od času bez těchto dívek neobejde. Takže, Tom je velmi organizovaný. Když jeho nůž není na správném místě, štve ho to, Bill se o to nestará. Tohle jsou zrovna 2 největší rozdíly.

7. Tome, jak dlouho jste už přátelé?


Tom: Právě je to už sedm let. A každý den si všímám, jak se bez sebe nemůžeme obejít. Samozřejmě někdy tu jsou druhy podráždění, ale nemyslím, že někomu věřím jako Billovi, Georgovi a Gustavovi. Vidíme se každý den a jenom opravdoví přátelé to můžou přežít. Budujeme spolu něco, co se tak jednoduše nemůže zbořit.

Georg: A když má někdo problémy nebo něco takového, vždycky si může promluvit se třemi osobami.

8. Otázka na všechny, Kolikrát denně se o vás rodiče bojí?


Georg: Tisíckrát za den? Nebo to není dost? Myslím, že rodiče pořád trápí.

Bill: Ale taky nás podporují, ale příliš nezasahují.

Tom: Jsou na nás velmi pyšní. Zvláště když nás tolik let viděli pracovat, abychom byli úspěšní. Bylo pro mě dobré, že mohli jet s námi, když jsme byli na tour. Nosit naše tašky nebo řídit z hotelu do hotelu.

Překlad: Addy pro www.tokio-hotel-articles.blog.cz
KOPIROVAT JEN SE ZDROJEM !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

...:: Clickny že jsi tu byl/a ::...

...:: Click ::... 100% (529)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama