članek o billovi...

20. dubna 2007 v 13:47 | tHeRiSka |  Rozhovory s Billem
Od popstar Neny k punkerce P!nk! Zpěvák Bill má pro každou náladu vhodnou hudbu.
Zde TH-frontman vypráví, aká muzika se mu líbi v soukromí.

Zpěvák Bill má to rád divoký. On miluje svůj rockerský život: cestování, koncerty, fotoshootingy, kontakt s fanoušky. Ale tento 17-tiletý kluk má také svou romantickou stránku, rád se drží zpátky. Zatímco ostatní na tour dlouho oslavují, on se mnohem radši brzo uchýli na svůj hotelový pokoj. A na rozdíl od svého dvojčete Toma ,věří Bill v opravdovou lásku - a nestojí o vztahy na jednu noc.
Tak mnohostranný jako jeho život je i jeho hudební vkus. V současné době se superzpěvákovi líbi cool muzika od Pink. "Ona je opravdu skvělá. "Jeji nové CD "I´m not dead" poslouchám často." šklebí se. "Ale nejsem někdo, kdo poslouchá jen nové věci. Poslouchám také moje staré CD pořád a pořád znova. Například Green Day a jejich super album ,American Idiot´. "Toho nemám nikdy dost!"
Když jsou Bill a Tom doma v Loitsche, je zde často hádka kvůli jejich hudbě. "Naše pokoje jsou přímo vedle sebe a pak je vždy hned boj, když jeden poslouchá hudbu hlasitěji než ten druhý", směje se Bill. "Jelikož náš hudební vkus je prostě rozdílny. HipHop a tak, to opravdu nemám rád." Absolutně husí kůži dostává Bill při songu: ",Niemand vermisst uns/Nikto nás nepostráda/´ od Bosse je fakt nádherný. "Při dlouhých cestách si strčím sluchátka do uší a poslouchám tenhle song."
Vedle vše té kytarové hudby poslouchá Bill také popovou zpěvačku Nenu. "Už v šesti letech jsem poslouchal její songy. Texty a její hudba se mi tak líbily, že jsem v sedmi letech začal psát sám písničky." A to dělá dnes tohto Magdeburčana tak superúspěšným.
Disco-Star ale Bill být nechce: "Na tanečním parketu jsem byl naposledy jako jedenastiletý", směje se. "Moje expřítelkyně chtěla na jedné párty bezpodmínečně tancovat.
To jsem nemohl říct ne. Dnes, když jsem v nějakém klubu, pohoupavam se do rytmu jen
v sedě..."

Takový je Bill doopravdy

- TH-zpěvák má perfektní star-appeal /vyzývavý vzhled/. Když vstoupí do místnosti,
každý se za ním otáčí!
- Směje se často a velmi nahlas. Nejvíc se Bill baví, když se někomu stane něco trapného:((

- Když chce být Bill sám, posadí se do nějakého tichého koutu a přemýšlí. Jeho kamarádi z kapely ho pak jednoduše nechají v klidu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

...:: Clickny že jsi tu byl/a ::...

...:: Click ::... 100% (529)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama